loading

Gépjármű márkakereskedésünkbe és szervízünkbe

AUTÓSZERELŐ

munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • Az ügyfelek által javításra átadott gépjárművek átvizsgálása, a felmerült hibaelhárítási munkák elvégzése, maximális színvonalon és szakmai gondossággal

  • Együttműködés a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.)

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú járműipari végzettség

  • min. 2 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

  • megbízható, tiszta, alapos, precíz, igényes munkavégzés

  • vevőorientált gondolkodásmód

  • csapatszellemű, együttműködő személyiség

  • feddhetetlenség

ELŐNY:

  • Opel típusismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag

  • Akár azonnal kezdés
  • Stabil munkahely, családias hangulat

  • Megfelelő infrastruktúra

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje el nekünk az alábbi e-mail címre:

borbely.krisztian@opelsziget.hu

promo
Ugrás az oldal tetejére