loading

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre: ivancsevits.gabor@opelsziget.hu

Gépjármű márkakereskedésünkbe

HITEL- ÉS BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Finanszírozási ajánlatok, kérelmek összeállítása és jóváhagyatása.

  • Finanszírozáshoz szükséges dokumentumok bekérése.

  • Ajánlatok rögzítése, bírálatra küldése.

  • A banki jóváhagyást követően, számláztatás illetve a finanszírozott összeg utaltatása a pénzintézettől.

  • Finanszírozási szerződés összeállítása az okmányirodai ügyintézéshez.

  • Egyéb hitelügyintézői és biztosítási ügyintézéssel kapcsolatos feladatkörhöz tartozó adminisztrációs tevékenység ellátása. Gépjármű megrendelők és szerződések összeállítása.

  • Pénztárban történő helyettesítési feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügy, számvitel)

  • Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban.

  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret.

  • Precizitás.

  • Ügyfél-centrikus, határozott, hiteles fellépés.

Előny:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga és független biztosításközvetítői hatósági vizsga megléte.

  • Pénzügyi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Vezetői támogatás, betanítás

  • Stabil munkahely, családias hangulat

  • Fejlődési lehetőség

  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség

promo
Ugrás az oldal tetejére